MARDOM listwa przypodłogowa MD024

Krótki opis
93,00 zł /szt. Brutto
Cena nie uległa zmianie
Ilość sztuk


Dostępność: Na zamówienie (zazwyczaj 3-5 dni)
Dostawa:
 • Koszt wysyłki


 • Listwy Mardom Decor to listwy wykończeniowe, która świetnie odnajdują się w różnego rodzaju stylizacjach wnętrz.

  Produkty wyróżniają się niezwykłą jakością wykonania, a dzięki trwałym materiałom zachowuje swój perfekcyjny wygląd przez długi czas.
  Listwy przypodłogowe Mardom Decor są lekkie, łatwe w montażu, odporne na wilgoć i przygotowane do malowania.

  Jak zamontować listwy Mardom Decor ?
  Listwy przypodłogowe Mardom Decor nie są wymagające w montażu.
  Wielką zaletą jest fakt, że nie wymaga użycia kołków czy śrub. Listwy przypodłogowe montowane są na klej (producent zaleca Mardom Decor FIX i FIX Elastyczny do łączenia listew).
  Po docięciu listwy na odpowiednią długość, powierzchnię listwy trzeba oczyścić. Jest to konieczne, inaczej nie uzyskamy oczekiwanej przyczepności. Listwy Mardom Decor można przymocować do ściany samodzielnie. Nie ma potrzeby korzystania z pomocy profesjonalistów, co skutkuje znaczną oszczędnością kapitału :) .

  Do montażu zalecamy użyć:
  -Klej Mardom Decor Fix PRO - Jest to doskonała propozycja dla fachowców, którzy oczekują wysokiej jakości, przyczepności i trwałości.
  Produkt przeznaczony jest do montażu listew oraz sztukaterii Mardom Decor. Ponadto klej Mardom Decor Fix to klej montażowy wyróżniający się dużą wydajnością, szczególnie przy montażu listew.
  -Elastyczna masa szpachlowa idealna do łączenia i wykańczania sztukaterii.
  Służy do wypełniania ubytków, pęknięć i szczelin o głębokości do 5 mm.
  Można nakładać na: gips, płyty gipsowe, beton, cement, cegłę, kamień oraz starą, malowaną powierzchnię.
  -Klej Mardom Decor Max do listew karniszowych to idealna propozycja do szybkiego i łatwego montażu sztukaterii oraz listew marki Mardom Decor. Doskonałe łączenie z powierzchnią, wysoka trwałość, a także wydajność.
  Klej montażowy Mardom Decor Max gwarantuje najwyższej jakości mocowanie sztukaterii i listew, jednakże nie jest odpowiedni dla elastycznych listew typu FLEX. Klej montażowy do sztukaterii i listew Mardom Decor Max schnie bardzo szybko, dając mocne połączenie. Zużycie 1 tubka na około 8-9 metrów bieżących.
  -Mardom Decor Fix Extra to produkt dedykowany do klejenia łączeń listew. Po jego zastosowaniu uzyskujemy doskonały efekt wizualny i jakościowy. Mardom Decor Fix Extra jest niezwykle trwały i wydajny, a jedna tubka wystarcza do połączenia około 80m.b. listew sztukateryjnych. Aranżacja przestrzeni to nie tylko kwestia ergonomii wnętrza, ale też jego estetyki. A ta wymaga zawsze dopracowania najmniejszych szczegółów. To właśnie w nich tkwi kwintesencja elegancji. Wiedząc o tym doskonale, w pracowniach Mardom Decor eksperci tworzą wyjątkowe sztukaterie, które potrafią skutecznie podkreślić charakter wnętrza.
  -Skrzynka uciosowa Mardom Decor do właściwego przycinania listew przypodłogowych, ściennych, sufitowych i oświetleniowych. Dzięki skrzynce uciosowej możliwe jest uzyskanie odpowiedniego kąta cięcia, a tym samym przycięcie listew w taki sposób, aby doskonale do siebie pasowały. Skrzynka uciosowa Mardom Decor to bez wątpienia bardzo przydatne urządzenie. Do czego służy ta niewielka konstrukcja wykonana z wysokogatunkowego drewna? Praktyczna skrzynka uciosowa od Mardom Decor Produkt ten służy do przycinania listew. Skrzynka uciosowa proponowana przez Mardom Decor jest stworzona do tego, by bez trudu i precyzyjnie można było za jej pomocą przyciąć listwy. Aby ułatwić pracę osobie, która ją obsługuje, umożliwia ona przycinanie listew i profili pod kątem 45 albo 90 stopni.

  Opis

  Długość
  200cm
  Wysokość
  8cm
  Grubość
  2,7cm
  Materiał
  PolyForce
  Sposób montażu
  Klejenie
  Wodoodporna
  Tak
  Gwarancja
  2 lata
  Czy można malować
  Tak