Filtruj według

Cena

Cena

  • 18,00 zł - 3 122,00 zł

Marka

Marka

Metoda montażu

Metoda montażu

Wodoodporna

Wodoodporna

Rozety

Rozety

Aktywne filtry

Rozety sufitowe

Rozety sufitowe to ozdobne elementy, które znajdują zastosowanie w dekoracji pomieszczeń. Montowane na suficie, służą do uwypuklenia jego centralnej części, nadając jej elegancki i stylowy charakter. Rozety sufitowe mogą być wykonane z różnych materiałów – od gipsu i stiuku po polistyren, metal czy drewno. Ich wzory są bardzo zróżnicowane – od prostych i klasycznych, po bogate i ozdobne. Rozety sufitowe mają zwykle okrągły kształt i są umieszczane centralnie na suficie, choć w zależności od zapotrzebowania można je montować w innych miejscach. Do ich montażu wystarczy kilka prostych narzędzi i nieco umiejętności, dzięki czemu można w łatwy sposób zmienić wystrój pomieszczenia.

Rozety dekoracyjne sufitowe – gdzie je wykorzystać?

Rozety dekoracyjne sufitowe to jeden z elementów, który może odmienić każde wnętrze. Rozeta wprowadza dekoracyjny akcent do pomieszczenia i wspaniale się sprawdzi w każdym typie aranżacji wnętrz. Rozety dekoracyjne nadają się do zastosowania w domach, w mieszkaniach, w biurach, w restauracjach czy salonach urody. Wiele osób stosuje rozety dekoracyjne sufitowe w celu podkreślenia sufitowych lamp. Rozety dekoracyjne to doskonała ozdoba do sufitów o wymyślnych designach lub kształtach. Bez względu na to, jakie pomieszczenie aranżujemy, rozety dekoracyjne sufitowe to idealny wybór na dekoracyjny element. Dodadzą one elegancji i stylu każdemu wnętrzu, a ich większa lub mniejsza ilość zależy już tylko od indywidualnych upodobań.

Rozeta na suficie – w jakim pomieszczeniu odnajdzie się najlepiej?

Rozeta na suficie to bardzo elegancki i dekoracyjny element, który może wspaniale ozdobić każde pomieszczenie. Jednak, aby uzyskać najlepszy efekt, należy odpowiednio dobierać styl rozety oraz miejsce jej umieszczenia. Zazwyczaj takie ozdoby montuje się we wnętrzach o wysokim sufitach, takich jak sale balowe, aule, salony czy kawiarnie. Jednocześnie, obecnie coraz częściej stosuje się rozety również w mniejszych pomieszczeniach, takich jak sypialnie czy przedpokoje. Przy wyborze rozety na suficie należy więc przede wszystkim uwzględnić wielkość pomieszczenia i styl jego urządzenia. Przy montażu warto również sprawdzić, czy odpowiednio dopasowany sufitowy adapter zapewni trwałą i bezpieczną mocowanie rozety.

Sztukateria wewnętrzna Dekoracje sufitu Obramowania Dekoracje ścienne
Kleje i akcesoria Kolumny Listwy karniszowe Listwy gzymsowe
Listwy oświetleniowe Listwy sufitowe Listwy przypodłogowe Listwy ścienne
Panele ścienne 3D Lamele Profile ścienne