Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 18,00 zł - 866,00 zł

Marka

Marka

Metoda montażu

Metoda montażu

Wodoodporna

Wodoodporna

Dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne

Aktywne filtry

Dekoracje ścienne

W ostatnich latach sztukateria wewnętrzna stała się bardzo popularna. Wiele osób coraz chętniej sięga bo elementy dekoracyjne, dzięki którym z łatwością można odmienić całe wnętrze. Końcowy efekt, zależy od dopasowania dekoracji do stylu panującego w pomieszczeniu. Dzięki temu, że dostępnych jest wiele wzorów oraz kształtów, nie jest to trudnym zadaniem.

Sztukateria ścienna - na jakie elementy się zdecydować?

Bardzo popularnym oraz modnym elementem sztukaterii są listwy ścienne oraz elementy dekoracyjne, takie jak rozety, dzięki nim możemy wprowadzić do wnętrza trochę klasycznego stylu. Coraz bardziej popularne, stają się również opaski drzwiowe, które sprawią że drzwi zyskają zupełnie nowy wygląd, a przy funkcji dekoracyjnej posiadają również funkcjonalna, doskonale chronią okolice drzwi przed zabrudzeniami oraz ewentualnymi uszkodzeniami. 

Niemal w każdej aranżacji, świetnie sprawdzą się nowoczesne elementy dekoracyjne, dzięki nim możemy stworzyć dokładnie takie wnętrze, jakie chcemy. Warto zdecydować się na bogato zdobione rozety, bardzo często wyglądają jak małe dzieła sztuki, które idealnie nadają się do wnętrz w klasycznym, eleganckim stylu. Warte uwagi, są dekoracyjne listwy ścienne które bez problemu możemy zamontować nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Jeśli chcemy dodać tekstury a także wymiaru do naszego pomieszczenia, w tym przypadku sprawdzą się panele ścienne 3D. Z nudnej ściany, może powstać coś wyjątkowego oraz dynamicznego. Dostępne są w wielu kolorach oraz stylach, dzięki temu z łatwością możemy dopasować je do każdego wnętrza.

Kolejnym elementem dekoracyjnym, które idealnie sprawdzą się w każdej aranżacji są pilastry, są to płaskie kolumny które wystarczy umieścić na ścianie przy użyciu odpowiedniego kleju. Dostępne są minimalistyczne jak i bardziej zdobione modele. Dzięki nim, można stworzyć niezwykle oryginalne kompozycje.

Do jakich wnętrz pasują lamele ?

Lamele są to długie listwy, które mogą zakryć całą ścianę bądź tylko ją część, dzięki temu możemy stworzyć nietuzinkową aranżację. Najpopularniejsze są drewniane lamele, jednak bardzo często wybierane są lamele w jednolitych kolorach. Lamele posiadają szereg zalet, które sprawiają że są chętnie wybierana ozdobą na ścianę. Są wielofunkcyjne, z łatwością możemy dopasować je do praktycznie każdej aranżacji. Do pomieszczenia, wprowadzają ciepły i przytulny klimat a przy tym są niezwykle łatwe w montażu.

Sposób na wzbogacenie wnętrza

Profile ścienne, są idealnym rozwiązaniem na wzbogacenie aranżacji wnętrza. Dzięki nim, ściany sprawiają wrażenie bardziej stylowych, nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Dostępne są w różnych kształtach oraz rozmiarach, dzięki temu każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie. Bez względu na styl aranżacji, profile pomogą ozdobić ściany i urozmaicić ich wygląd.

Sztukateria wewnętrzna Dekoracje sufitu Obramowania Dekoracje ścienne
Kleje i akcesoria Kolumny Listwy karniszowe Listwy gzymsowe
Listwy oświetleniowe Listwy sufitowe Listwy przypodłogowe Listwy ścienne
Panele ścienne 3D Lamele Profile ścienne