Klej Mardom Decor Fix PRO

Krótki opis
30,47 zł /szt. Brutto
Cena nie uległa zmianie
Ilość sztuk


Dostępność: Na zamówienie (zazwyczaj 3-5 dni)
Dostawa:
 • Koszt wysyłki


 • Klej montażowy Mardom Decor Fix

  Odkryj doskonałą propozycję dla fachowców

  Klej montażowy Mardom Decor Fix - wysoka jakość, przyczepność i trwałość

  Jeśli jesteś fachowcem i szukasz wysokiej jakości kleju montażowego, który zapewni Ci nie tylko doskonałą przyczepność, ale także trwałość, to klej Mardom Decor Fix jest właśnie dla Ciebie! Ten produkt jest doskonałą propozycją dla tych, którzy oczekują wysokiej jakości i niezawodności w każdej sytuacji.

  Klej Mardom Decor Fix - idealny do montażu listew i sztukaterii Mardom Decor

  Klej montażowy Mardom Decor Fix został stworzony specjalnie z myślą o montażu listew oraz sztukaterii Mardom Decor. Dzięki swojej doskonałej jakości i trwałości, klej ten gwarantuje nie tylko idealne przyleganie elementów, ale także ich stabilność na długie lata.

  Duża wydajność kleju Mardom Decor Fix

  Klej Mardom Decor Fix wyróżnia się także swoją dużą wydajnością, co czyni go idealnym wyborem dla fachowców, którzy potrzebują kleju montażowego o wysokiej efektywności. Szczególnie w przypadku montażu listew, klej Mardom Decor Fix pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze, zapewniając doskonałą przyczepność przy jednoczesnym zminimalizowaniu zużycia produktu.

  Nie zapomnij dodać do swojego koszyka zakupów klej montażowy Mardom Decor Fix

  Jeśli szukasz niezawodnego kleju montażowego, który spełni Twoje oczekiwania, to Mardom Decor Fix jest idealnym wyborem. W naszym sklepie internetowym znajdziesz ten produkt w atrakcyjnej cenie i zawsze w najwyższej jakości. Zamów już dziś i przekonaj się, jak łatwo i skutecznie możesz przeprowadzić montaż listew i sztukaterii Mardom Decor z klejem Mardom Decor Fix.

  Opis

  Rodzaj
  Klej Montażowy
  Zastosowanie
  Wewnętrzna
  Pojemność
  300ml
  Kolor
  biały
  Wydajność 1 opakowania
  8-13 m.b.