Elite Greige 60001458 SPIRIT Pro 55 GlueDown planks

Krótki opis
134,96 zł /m2 Brutto
Cena za paczkę 540,12 zł - 10% 486,11 zł
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 518,52 zł brutto
Ilość paczek
Całkowita ilość:
3.60
m2


Dostępność: Na zamówienie (zazwyczaj 3-5 dni)
Dostawa:
 • Koszt wysyłki


 • Poznaj BerryAlloc Elite Greige 60001458 SPIRIT Pro 55 GlueDown planks

  BerryAlloc oferuje szeroki zakres podłóg, od laminat i winylu po parkiety.
  Firma BerryAlloc® ma w swojej ofercie szeroki zakres rozwiązań do wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, od laminatu i winylu, przez parkiety po panele ścienne. Bogata oferta produktów BerryAlloc® objęta jest bezterminową gwarancją i charakteryzuje się wytrzymałością oraz spełnia najwyższe standardy techniczne i estetyczne jakości, różnorodności wykończeń, wytrzymałości, trwałości i łatwości montażu.

  Panele i płytki winylowe: bezproblemowy fundament każdego stylu życia

  Nie powinno dziwić, że podłogi winylowe szybko zyskały na popularności: są niezwykle wszechstronne. Od łazienek po salony i kuchnie, produkty te idealne łączą wzornictwo i wytrzymałość. Nie musisz się już martwić o konserwację lub trwałość.

  Zacznij marzyć o naszej szerokiej ofercie paneli i płytek. Spirit: podłoga do każdego pomieszczenia
  Podłogi Spirit są dostępne w postaci paneli i płytek. Występują również w różnych formatach. Niezależnie od tego, czy chcesz użyć dużych formatów czy też wymieszać różne kolory, wszystko jest możliwe.

  Wszystkie wzory dostępne są w wersji na zatrzaski i klejonej.
  Bez względu na to, czy jesteś zawodowcem, czy też po raz pierwszy planujesz układać podłogę, mamy wszystko, co potrzebne.
  Grubość warstwy ścieralnej wynosi od 0,30 do 0,55 mm. Tyle ma powłoka ochronna na panelu. Warstwa ścieralna zależy od przewidzianego obszaru zastosowania. Miejsca o znacznym natężeniu ruchu będą wymagały grubszej warstwy ochronnej.

  Winylowe panele klejone z naszej kolekcji Spirit Pro mają prawdziwie luksusowe wykończenie, dzięki któremu nawet najbardziej wyrafinowane faktury i najmniejsze detale wyglądają jak żywe.
  To w pełni zasługa prawdziwej faktury drewna. Pasuje ona idealnie do wzoru na wierzchu. Nie odróżnisz podłogi Spirit Pro od takiej z prawdziwego drewna.

  Opis

  Wymiary
  1520 x 237 mm
  Grubość
  2,5 mm
  Wodoodporna
  Tak
  Gwarancja
  25 lat
  Metoda montażu
  Klejona
  W opakowaniu
  3,602 m2
  Klasa ścieralności
  55
  Wymagany podkład
  Nie
  Ogrzewanie podłogowe
  Tak
  Wykończenie
  4 stronna micro-fuga