Grace Greige 60001410 SPIRIT Home 40 Click Comfort planks

Krótki opis
170,95 zł /m2 Brutto
Cena za paczkę 324,62 zł - 10% 292,16 zł
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 322,92 zł brutto
Ilość paczek
Całkowita ilość:
1.71
m2


Dostępność: Na zamówienie (zazwyczaj 3-5 dni)
Dostawa:
 • Koszt wysyłki


 • Poznaj BerryAlloc Grace Greige 60001410 SPIRIT Home 40 Click Comfort planks

  BerryAlloc oferuje szeroki zakres podłóg, od laminat i winylu po parkiety.
  Firma BerryAlloc® ma w swojej ofercie szeroki zakres rozwiązań do wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, od laminatu i winylu, przez parkiety po panele ścienne. Bogata oferta produktów BerryAlloc® objęta jest bezterminową gwarancją i charakteryzuje się wytrzymałością oraz spełnia najwyższe standardy techniczne i estetyczne jakości, różnorodności wykończeń, wytrzymałości, trwałości i łatwości montażu.

  Panele i płytki winylowe: bezproblemowy fundament każdego stylu życia
  Nie powinno dziwić, że podłogi winylowe szybko zyskały na popularności: są niezwykle wszechstronne.
  Od łazienek po salony i kuchnie, produkty te idealnie łączą wzornictwo i wytrzymałość. Nie musisz się już martwić o konserwację lub trwałość.

  Panele winylowe i płytki: najcichsza podłoga na rynku
  Podłoga, która nie budzi najmłodszych, gdy przechadzasz się nocą po domu.
  Bezproblemowy ”fundament” całego domu, który przetrwa przyjęcia, rodzinne kolacje i dzieci ganiające za psami (a nawet i na odwrót!).

  Podłoga niewiarygodnie łatwa w montażu. Dla wszystkich. Niezależnie od tego, czy instalujesz pierwszy raz czy też codziennie w pracy. Bez względu na to, czy lubisz tradycyjne, eleganckie, przytulne czy też kreatywne wzory. Na pewno znajdziesz idealną podłogę winylową Pure.

  Podłoga, którą kochają wszyscy, nawet nasza planeta. To przez to, że panele nadają się w 100% do recyklingu. Podłoga dla Twojego domu i Twojego życia. Podłoga, która jest Twoja.

  Spirit: podłoga do każdego pomieszczenia

  Podłogi Spirit są dostępne w postaci paneli i płytek. Występują również w różnych formatach. Niezależnie od tego, czy chcesz użyć dużych formatów czy też wymieszać różne kolory, wszystko jest możliwe.

  Wszystkie wzory dostępne są w wersji na zatrzaski i klejonej. Bez względu na to, czy jesteś zawodowcem, czy też po raz pierwszy planujesz układać podłogę, mamy wszystko, co potrzebne.
  Grubość warstwy ścieralnej wynosi od 0,30 do 0,55 mm. Tyle ma powłoka ochronna na panelu. Warstwa ścieralna zależy od przewidzianego obszaru zastosowania. Miejsca o znacznym natężeniu ruchu będą wymagały grubszej warstwy ochronnej.
  Seria Spirit Home to połączenie stylowego designu z poczuciem domowego ciepła. Zawiera ona podłogi winylowe na zatrzask do każdego domu i pomieszczenia. Nazwa mówi sama za siebie: seria Home oferuje podłogi, które zamienią Twój budynek w prawdziwy dom. To również idealne rozwiązanie dla hoteli, które chcą zapewnić swoim gościom ciepłe powitanie.

  Opis

  Wymiary
  1210 x 177 mm
  Grubość
  5 mm
  Wodoodporna
  Tak
  Gwarancja
  20 lat
  Metoda montażu
  Pływająca
  W opakowaniu
  1,709 m2
  Klasa ścieralności
  40
  Wymagany podkład
  tak, już zintegrowany z panelem
  Ogrzewanie podłogowe
  Tak
  Wykończenie
  4 stronna micro-fuga