Dąb Lyon SMART

Krótki opis
62,91 zł /m2 Brutto
Cena za paczkę 167,90 zł - 10% 151,11 zł
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 161,93 zł brutto
Ilość paczek
Całkowita ilość:
2.40
m2


Dostępność: Na zamówienie (zazwyczaj 3-5 dni)
Dostawa:
 • Koszt wysyłki


 • Firma WENINGER to ponad ćwierć wieku doświadczeń zawodowych ludzi ją reprezentujących. Wieloletnia praca zespołu fachowców, cyklicznego wprowadzania nowości produktowych i idące za tym osiągnięcia handlowe pozwalają na stały rozwój jak i promocję docenianych przez rynek produktów marki Weninger.

  Wyroby WENINGER cechuje trwałość, jakość, wzornictwo i zaawansowana technologia, a wszystko to z dbałością o nasze środowisko naturalne. Każdego dnia specjaliści firmy WENINGER tworzą panele podłogowe z pasją i zaangażowaniem. To dzięki dobrym opiniom klientów i jakości użytych materiałów produkty WENINGER zyskują najwyższe uznanie w kraju i za granicami Polski.

  Panele WENINGER prócz szerokiej gamy parametrów i kolorystyki charakteryzują się dużą odpornością na nacisk i zarysowania. Ponadto, podłogi laminowane WENINGER doskonale sprawdzają się na wodnym ogrzewaniu podłogowym, a klientom imponuje bezpieczny oraz prosty montaż, a także łatwość pielęgnacji i utrzymania czystości w Państwa domu, mieszkaniu czy biurze.

  Kolekcja SMART wyróżnia się klasą ścieralności AC4, grubością panela 8mm, synchroniczną strukturą, a także 4-stronną V-fugą. 

  Idealnie sprawdzi się do domów i mieszkań o podwyższonym natężeniu ruchu.

  Opis

  Wymiary
  1383x193 mm
  Grubość
  8 mm
  Wodoodporna
  Nie
  Gwarancja
  15 lat
  Metoda montażu
  Pływająca
  W opakowaniu
  2,402 m2
  Klasa ścieralności
  AC4
  Wymagany podkład
  Tak
  Ogrzewanie podłogowe
  Tak
  Wykończenie
  4-stronna V-fuga