Dąb Campside 7403 RL 400 S

Krótki opis

Jeśli szukasz wodoodpornej, twardej i łatwej w utrzymaniu podłogi, znajdziesz wszystkie te cechy w innowacyjnym rozwiązaniu MeisterDesign. Rigid. Te podłogi to nowa generacja podłóg winylowych: łatwa i bezpieczna w montażu jako podłoga pływająca, stabilna nawet pod wpływem ciepła i absolutnie łatwa w czyszczeniu.

221,95 zł /m2 Brutto
Cena za paczkę 400,18 zł
Cena nie uległa zmianie
Ilość paczek
Całkowita ilość:
1.80
m2


Dostępność: Na zamówienie (zazwyczaj 3-5 dni)
Dostawa:
 • Koszt wysyłki


 • Szczególnie stabilna, szczególnie prosta: Nowa generacja winylu

  Podłogi winylowe należą już do przeszłości, dziś chodzi o sztywny rdzeń! Jeśli szukasz wodoodpornej, twardej i łatwej w utrzymaniu podłogi, znajdziesz wszystkie te cechy w innowacyjnym rozwiązaniu MeisterDesign. Rigid. Te podłogi to nowa generacja podłóg winylowych: łatwa i bezpieczna w montażu jako podłoga pływająca, stabilna nawet pod wpływem ciepła i absolutnie łatwa w czyszczeniu. Podłogi doskonale nadają się do renowacji dzięki niskiej wysokości montażu wynoszącej 5,5 mm lub 6 mm. Wysokiej jakości, autentycznie tłoczone powierzchnie we współczesnych kolorach sprawiają, że podłogi Rigid  od MEISTER są atrakcją propozycją dla każdego domu. Dwa różne formaty desek oferują duży wybór nowoczesnych efektów drewnianych o przyjemnym odczuciu wizualnym. Nowoczesny format dużych kafelków pokazuje imitacje kamienia wysokiej jakości – idealne do nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych, kuchni, łazienek i korytarzy!

  Trwałość!

  Podłogi ze sztywnym rdzeniem MeisterDesign. rigid są wyjątkowo stabilne dzięki wielowarstwowej konstrukcji wytrzymuje duże naprężenia. Z klasą użyteczności 23 | 33 nadają się również do instalacji na powierzchniach komercyjnych o dużej intensywności użytkowania.

  Łatwość w utrzymaniu!

  Czyszczenie i konserwację podłóg MeisterDesign. rigid można określić w jeden sposób: to naprwdę proste! Przy codziennym użytkowaniu wystarczy odkurzanie. Podłogę można również wytrzeć wodą z odpowiednim środkiem czyszczącym jeli to konieczne lub gdy jest mocno zabrudzona.

  Bez ftalanów!

  MeisterDesign. rigid jest wyprodukowany w Niemczech i jest całkowicie wolny od szkodliwych ftalanów! Kolejna zaleta: specjalna sztywna polimerowa płyta bazowa ma jednorodny design. To sprawia, że przyszłe usuwanie podłogi jest łatwiejsze i bardziej przyjazne dla środowiska.

  Wodoodporność!

  MeisterDesign. rigid est w 100% wodoodporny, co czyni go idealną podłogą do łazienek, często odwiedzanych wejść i pomieszczeń z bezpośrednim dostępem na zewnątrz.

  Stabilność parametrów!

  Podłogi MeisterDesign. rigid zawsze pozostają w formie – nawet jeśli są narażone na silne światło słoneczne i wahania wysokiej temperatury! Ich wyjątkowo stabilna płyta bazowa i bezpieczny system zatrzaskowy zapewniają, że w przeciwieństwie do podłóg winylowych pierwszej generacji, podłogi te nie wypaczają się pod wpływem ciepła z silnego światła słonecznego i że złącza pozostają stabilnie zamknięte. MeisterDesign. rigid nadaje się do ogrzewania i chłodzenia podłogowego, a nawet do ogrodów zimowych i może być układany jako instalacja pływająca na powierzchniach do 15x15 m bez dylatacji.

  Łatwość instalacji!

  Dzięki bezpiecznemu i stabilnemu systemowi kliknięć MeisterDesign. rigid można montować bezpośrednio na jastrychu, a także na starych podłożach, takich jak deski, parkiety lub wykładziny ceramiczne – bez żadnego klejenia. Dzięki solidnej konstrukcji Rigid Core stara podłoga nie będzie widoczna!

  RL400S%20RB400S.png

  Trwała podłoga

  Sztywna polimerowa płyta bazowa w połączeniu ze zintegrowaną poduszką pochłaniającą dźwięk zapewnia ciężką konstrukcję tłumiącą wibracje, dzięki czemu podłoga jest zarówno sprężysta jak i cicha. Kolejna zaleta: wysoka jakość powierzchni z powłoką ekscymerową zapewnia wyjątkowo równe i matowe wykończenie podłogi.

  MEISTER%20Rigid%20odnaczenia%20i%20certyfikaty.jpg

  Opis

  Wymiary
  1830x197 mm
  Grubość
  6 mm
  Wodoodporna
  Tak
  Gwarancja
  25 | 5
  Metoda montażu
  Pływająca
  W opakowaniu
  1,80 m2
  Klasa ścieralności
  23 | 33
  Wymagany podkład
  Nie
  Ogrzewanie podłogowe
  Tak
  Wykończenie
  4-stronna micro-fuga