Makro Oak Light ML1012 Residence

Krótki opis
130,81 zł /m2 Brutto
Cena za paczkę 235,47 zł
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 295,02 zł brutto
Ilość paczek
Całkowita ilość:
1.80
m2


Dostępność: Na zamówienie (zazwyczaj 3-5 dni)
Dostawa:
 • Koszt wysyłki


 • Kolekcja Residence

  Jesteś perfekcjonistą? Jeśli tak to ta kolekcja będzie dla Ciebie. Residence łączy miejską elegancję i nonszalancki klimat. Wyjątkowo długie panele i autentyczny wygląd szlachetnego drewna naturalnego są szczególnie atrakcyjne. To znakomite, wysokiej jakości wykończenie podłóg wytrzymuje nawet brutalne traktowanie. Cytując Oscara Wildea: »Mam najprostsze gusta. Zawsze jestem zadowolony z rzeczy najlepszych.

  Nowoczesne krzesło zaprojektowane przez artystę czy babciny fotel bujany będzie tak samo dobrze pasować w domu wyłożonym laminatem strukturalnym. Możesz dostosować swój wymarzony dom, tak by spełnić wszystkie swoje oczekiwania. Impreza z przyjaciółmi, czy szaleństwa dzieci, konstrukcja naszych paneli jak i wytłoczony wzór będzie w stanie oprzeć się wszystkiemu. Ta piękna podłoga daje pewną podstawę z oszałamiającym wyglądem prawdziwego drewna. Czy chcesz dużą sofę dla rodziny, fotel do czytania lub do pracy, w stylu chłodnym lub art nouveau. Możesz połączyć nowoczesny design z wyglądem drewna które naprawdę przyciąga wzrok.

  Możesz odtworzyć w swoim mieszkaniu dowolny styl. Wnętrza pełne designerskiego przepychu, lub zaciszne miejsce by cieszyć się literaturą w fotelu przy kominku. Nie zależenie od tego czy chcesz nowoczesności czy klasyki, wyrazistych kolorów lub gustownych odcieni szarości, Twoja inspiracja nie będzie miała ograniczeń.

  Opis

  Wymiary
  1845x244 mm
  Grubość
  10 mm
  Wodoodporna
  Tak
  Gwarancja
  30 lat
  Metoda montażu
  Pływająca
  W opakowaniu
  1,80 m2
  Klasa ścieralności
  AC5
  Wymagany podkład
  Tak
  Ogrzewanie podłogowe
  Tak
  Wykończenie
  4-stronna V-fuga