FenomenALU 1.8 mm wyciszający PODKŁAD POD PANELE

Krótki opis
26,96 zł /m2 Brutto
Cena za paczkę 254,58 zł - 10% 229,12 zł
Cena nie uległa zmianie
Ilość paczek
Całkowita ilość:
8.50
m2


Dostępność: Na zamówienie (zazwyczaj 3-5 dni)
Dostawa:
 • Koszt wysyłki


 • Wyciszający podkład podłogowy, idealnie nadający się na ogrzewanie podłogowe, ze zintegrowaną folią paroizolacyjną +taśma aluminiowa w zestawie!

  Opatentowany system akustyczny FenomenALU 1.8 został zaprojektowany specjalnie do montażu pływającego podłóg laminowanych oraz desek warstwowych. Jako wysokiej klasy podkład z systemem redukcji dźwięków uderzeniowych i odgłosów chodzenia składa się aż w 90% z naturalnie występujących surowców.

  Skład produktu - Trwale elastyczny podkład wykonany jest materiałów mineralnych, spoiw poliuretanowych, metalizowanej folii PET oraz wytrzymałej wysokiej jakości warstwy zabezpieczającej pod postacią poliuretanowej fizeliny.

  FenomenALU 1.8 jest WOLNY od plastyfikatorów, azbestu, formaldehydu, halogenu i metali ciężkich. Jest zgodny z Francuskim atestem A+ dotyczącym LZO, posiada atest ekologiczny Blue Angel oraz spełnia normy niemieckiego programu AGBB.

  Aspekty ekologiczne - Produkt nie zawiera rozpuszczalników i nie zawiera żadnych innych substancji zubożających warstwę ozonową. Zasoby odnawialne wykorzystywane w produkcie nie konkurują z uprawami spożywczymi (w okresie wzrostu).

  Zdrowie i bezpieczeństwo - Produkt nie wymaga specjalnych środków BHP, które należy podjąć. Podczas układania podłóg konieczne jest stosowanie się do zaleceń producenta dotyczących ochrony.

  Przetwarzanie - Przed jakąkolwiek instalacją produktu należy uzyskać zgodę producentów podłóg i klejów. Po dalsze informacje dotyczące przetwarzania, należy zapoznać się z odpowiednimi wytycznymi producenta dotyczącymi montażu.

  Łatwe cięcie za pomocą noża uniwersalnego lub rzemieślniczego. Ułożyć włókniną do dołu i folią aluminiową do góry w kierunku wykładziny. Instalacja produktu końcowego musi być indywidualnie sprawdzona i zatwierdzona dla każdego systemu podłogowego.

  Wytyczne dotyczące instalacji muszą zostać zadeklarowane przez odpowiedniego dystrybutora.

  Zalecane jest stosowanie niskoemisyjnych produktów budowlanych (np. produktów z ekoznakiem Blue Angel).

  Ten produkt może być poddany recyklingowi zgodnie z EAK-nr. 170604 i może być usuwany jako odpad komunalny.

  Opis

  Długość
  8,5m
  Grubość
  1,8mm
  Szerokość
  1m
  W opakowaniu
  8,5m2
  Ogrzewanie podłogowe
  Tak
  Opór cieplny
  R 0,01 m2 K/W
  Wytrzymałość na nacisk (CS-wartość)
  250kPa