Dąb witalny gładki 8806 PD 400 naturalnie olejowana

Krótki opis
409,54 zł /m2 Brutto
Cena za paczkę 647,07 zł
Cena nie uległa zmianie
Ilość paczek
Całkowita ilość:
1.58
m2


Dostępność: Na zamówienie (zazwyczaj 3-5 dni)
Dostawa:
 • Koszt wysyłki


 • Co sprawia, że MeisterParquet. longlife jest wyjątkowy?

  MeisterParquet nazywa się "longlife", ponieważ wiemy, że pozostaje piękny na długie lata! Powodem tego są wyrafinowane technologie zainwestowane w podłogę. Dlatego dajemy gwarancję trwałości aż 35 lat!

  Stabilność!

  MeisterParquet. longlife jest wyjątkowo trwały. Zapewniają to wyjątkowo stabilna, wysokiej jakości środkowa warstwa HDF. Stabilizuje ona powierzchnię i w dużej mierze czyni go niewrażliwym na nacisk. Reaguje znacznie lepiej na obciążenia mechaniczne pod naciskiem niż parkiet ze standardową, świerkową warstwą środkową.

  Longlife%20por%C3%B3wnanie.jpg

  MeisterParquet. longlife ze środkową warstwą HDF (powierzchnia dębowa 2,5mm)

  Longlife%20por%C3%B3wnanie%202.jpg

  Standardowy parkiet z warstwą środkową świerkową (powierzchnia dębowa 3,6mm)

  Cichy!

  Nasz parkiet redukuje hałas powstający na podstawie bardzo prostej zasady: większa masa wytwarza mniej wibracji. Dzięki zastosowaniu środkowej warstwy HDF zwiększa się ciężar właściwy deski o ok. 50 procent. Rezultat: mniej wibracji - mniej hałasu w pomieszczaniu - więcej ciszy.

  MeisterParquet. longlife - około 50% większa gęstość, a także HDF - warstwa środkowa (około 800 kg/m3)

  Klasyczna podłoga drewniana - warstwa środkowa świerkowa (około 540 kg/m3)

  Energooszczędność!

  Parkiet na ogrzewanie podłogowe? Z parkietem MeisterParquet. longlife to nie problem. Transport ciepła z wodnego ogrzewania podłogowego na powierzchnię jest bardzo szybki i bez dużych strat energii. Dlaczego? W przeciwieństwie do standardowych desek świerkowych, nie ma prawie wcale kieszeni powietrznych w środkowej warstwie HDF o wysokiej gęstości, które mogą mieć wpływ na straty ciepła. W rezultacie ciepło z ogrzewania podłogowego szybko trafia tam, gdzie powinno do twojej przestrzeni życiowej. To nie tylko gwarantuje wysoki poziom komfortu życia, ale także optymalizuje koszty ogrzewania.

  longlife_energooszczedny-1024x315.png

  Ekologia!

  MeisterParquet. longlife aktywnie przyczynia się do ochrony środowiska. Perfekcyjne połączenie warstwy ścieralnej z drewna o grubości 2,5mm i specjalnej warstwy środkowej HDF oznacza, że do produkcji parkietu Meister potrzeba około jednej dziesiątej drewna, cennego zasobu, w porównaniu do podłogi z litego drewna. Pomimo zużycia cieńszej warstwy parkietu powierzchnia może być wielokrotnie szlifowana.

  Parket%20struktura.png

  Zdrowy dla życia!

  MeisterParquet. longlife jest produktem naturalnym. Ma działanie regulujące wilgotność i zapewnia zdrowy klimat życia. Dzięki temu podłogi te są wyjątkowo higieniczne, łatwe do czyszczenia i konserwacji. Możesz być pewien, że wszystkie przetworzone surowce są starannie selekcjonowane i poddawane regularnym testom w naszych laboratoriach. 

  zdrowy%20dla%20zycia.jpg

  Łatwy w instalacji

  MeisterParquet. longlife jest łatwy, szybki i bezpieczny w instalacji. Nasze innowacyjne systemy zamków zapewniają łatwą instalację, maksymalnie precyzyjne dopasowanie i trwałe blokady połączeń. To także dotyczy tak zwanych instalacji pływających w których podłoga nie jest klejona do podłoża. Wskazówki i metody montażu można znaleźć na www.meister.pl.

  Oszcz%C4%99dno%C5%9B%C4%87%20energii.jpg

  Niesamowicie długa żywotność to cecha charakterystyczna dla podłóg MEISTER!

  Wysoka jakość, precyzyjnie dobrane materiały i inteligentna struktura wielowarstwowa. Zastosowana stabilna środkowa warstwa HDF gwarantuje twardą podłogę, która pozostanie piękna przez wiele lat. Powierzchnie Weartec® Nature i Duratec Plus podkreślają charakter wykończenia danego drewna za pomocą wysokiej jakości olejów, wosków lub lakierów i zapewniają trwałe, łatwe do czyszczenia podłogi. Parkiety MEISTER są odpowiednie do układania na powierzchniach z kontrolowanym wodnym ogrzewaniem podłogowym.

  MEISTER%20parkett%20odnaczenia%20i%20certyfikaty.jpg

  Opis

  Wymiary
  2200x180 mm
  Grubość
  13 mm
  Wodoodporna
  Nie
  Gwarancja
  35
  Metoda montażu
  Pływająca
  W opakowaniu
  1,58 m2
  Wymagany podkład
  Tak
  Ogrzewanie podłogowe
  Tak
  Wykończenie
  Wzdłużna V-fuga