DaVinci 8087 Lodge

Krótki opis
89,90 zł /m2 Brutto
Cena za paczkę 191,58 zł
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 197,97 zł brutto
Ilość paczek
Całkowita ilość:
2.13
m2


Dostępność: Na zamówienie (zazwyczaj 3-5 dni)
Dostawa:
 • Koszt wysyłki


 • Kolekcja Lodge

  Jeśli lubisz czuć morską bryzę na twarzy i chcesz prostego wyglądu, kolekcja Lodge wniesie powiew świeżego powietrza prosto do Twojego domu. Jeśli natomiast cenisz sobie styl klasyczny, także znajdziesz coś dla siebie – nasz asortyment wzorów z wyglądem prawdziwego drewna może spełnić każde Twoje marzenie.

  Jeśli chłodny i zrównoważony styl jest bardziej w Twoim guście, na pewno znajdziesz w naszej ofercie odpowiednie odcienie dla siebie. Jeden rzut oka na naszą gamę kolorystyczną Cię zachwyci – podłoga laminowana z kolekcji Lodge może emanować stylem i pewnością siebie tak jak jej właściciel.

  Z podłogami kolekcji Lodge można mieć wszystko. Można cieszyć się podłogą najwyższej jakości, która wnosi atmosferę dobrego samopoczucia do Twojego domu. Podłogi laminowane MY-FLOOR serii Lodge są niezwykle wytrzymałe. Nie bez powodu udzielamy na nie 30-letniej gwarancji na użytek prywatny. Łączymy najlepsze materiały z najwyższą jakością wykonania. Podłogi z kolekcji Lodge są zawsze dobrym wyborem, nawet jeśli nasza gama wzorów sprawia, że trudno jest wybrać tylko jeden styl.

  Opis

  Wymiary
  1380x193 mm
  Grubość
  8 mm
  Wodoodporna
  Nie
  Gwarancja
  30 lat
  Metoda montażu
  Pływająca
  W opakowaniu
  2,131 m2
  Klasa ścieralności
  AC5
  Wymagany podkład
  Tak
  Ogrzewanie podłogowe
  Tak
  Wykończenie
  Krawędź prosta