Dąb klasyczny 08925 Lindura HS 500 - ultra matowy lakier (jodełka)

Krótki opis
399,76 zł /m2 Brutto
Cena za paczkę 391,76 zł
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 404,69 zł brutto
Ilość paczek
Całkowita ilość:
0.98
m2


Dostępność: Na zamówienie (zazwyczaj 3-5 dni)
Dostawa:
 • Koszt wysyłki


 • Podłoga drewniana MEISTER Lindura Dąb klasyczny łączy w sobie najlepsze cechy: przestronne formaty, atrakcyjny wygląd w wielu różnych wariantach i przede wszystkich doskonałą technologię. Ostatecznie, Lindura jest szczytem nowoczesności wśród podłóg drewnianych – to jest widoczne w wielu aspektach.

  Wytrzymałość!

  Test porównawczy w naszym laboratorium wyraźnie pokazuje: Metalowa kula z naciskiem 4000 Niutonów pozostawia wyraźnie widoczne wgniecenie w standardowej podłodze drewnianej. W podłodze drewnianej Lindura wgniecenie jest prawie niewidoczne.

  Test%20kulki%20lindura.jpgTest%20kulki%20drewniana%20pod%C5%82oga.jpg

  Zdrowe życie!

  Lindura jest produktem naturalnym. Wszystkie użyte materiały są starannie dobierane i poddawane regularnym testom w naszym laboratorium. Zainstalowana podłoga reguluje wilgotność, a efektem jest zdrowy klimat w pomieszczeniu. Jest łatwa w czyszczeniu i konserwacji, co czyni ją szczególnie higieniczną. W rezultacie ta zaawansowana technologicznie podłoga  drewniana jest przyjazna dla środowiska i zdrowego życia.

  Zdrowe%20%C5%BCycie.jpg

  Gotowa na wyzwania!

  Warstwa wierzchnia prawdziwego drewna jest wzmocniona przez proszek drzewny, co oznacza, że obciążenia nie stanowią żadnego problemu dla podłogi drewnianej Lindura. Faktem jest, że Lindura kocha wyzwania i nawet wysokie obcasy w czasie imprezy nie są dla niej zagrożeniem.

  Gotowa%20na%20wyzwania.jpg

  Oszczędność energii!

  Dzięki specjalnej strukturze produktu, termiczny opór cieplny Lindury jest szczególnie niski ok. 0,084 m2 K/W w połączeniu z podkładem MEISTER-Silence 15 DB. W przypadku instalacji pływającej na wodnym ogrzewaniu podłogowym również nie powinno przekraczać limitu 0,15 m2 K / W określonego w przepisach w celu szybkiego przenikania dostarczanego ciepła do powierzchni.

  Oszcz%C4%99dno%C5%9B%C4%87%20energii.jpg

  Łatwa w utrzymaniu!

  Połączenie wierzchniej warstwy prawdziwego drewna z proszkiem drzewnym zamyka większość porów drewna, dzięki czemu przyczepność brudu jest znacznie mniejsza, a pielęgnacja staje się łatwiejsza.

  Nowoczesne podłogi, czy prawdziwe naturalne materiały? Podłoga drewniana Lindura jest fascynującą kombinacją. Sekret tkwi w naszej innowacyjnej technologii “wood powder”, która zmienia prostą drewnianą podłogę w bardzo nowoczesną. Proszek drzewny jest mieszanką materiałów zawierającą drobne włókna drzewne, minerały i inne naturalne dodatki. Jest on połączony z warstwą prawdziwego drewna, warstwą środkową HDF oraz warstwą podkładową w wysokiej temperaturze i pod wysokim ciśnieniem. Tworzy to deski odporne na nacisk, ciepłe dla stóp, trwałe i łatwe w utrzymaniu.

  Pod względem wizualnym podłogi drewniane Lindura są klasą samą w sobie. Podłogi o rustykalnej gradacji i autentycznych wyrazistych powierzchniach mają nieco używany wygląd. Posiadają bogatą gamę kolorów i naturalnie olejowaną powierzchnię. Każda deska jest pozdrowieniem od natury i jest wyjątkowa w każdej perspektywie. Dla tych, którzy preferują wygląd mniej rustykalny dostępne są deski z subtelną gradacją pokryte matowym lakierem, co sprawia idealnie harmonijne wrażenie.

  Niezależnie od powierzchni wszystkie warianty podłogi Lindura posiadają jedną wspólną cechę: wyjątkowy format w segmencie podłóg drewnianych – do pomieszczeń pełnych charakteru i wolnej przestrzeni.

  Opis

  Wymiary
  700x140 mm
  Grubość
  11 mm
  Gwarancja
  25 | 5
  Metoda montażu
  Pływająca
  W opakowaniu
  0,98 m2
  Wymagany podkład
  Tak
  Ogrzewanie podłogowe
  Tak
  Wykończenie
  Mikrofuga na wszystkich krawędziach
  Wodoodporność
  Nie