Emilia Velvet Brown authentic soft 538 771 Tritty 100 GranVia Silent CT

Krótki opis
214,95 zł /m2 Brutto
Cena za paczkę 460,00 zł
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 301,29 zł brutto
Ilość paczek
Całkowita ilość:
2.14
m2


Dostępność: Na zamówienie (zazwyczaj 3-5 dni)
Dostawa:
 • Koszt wysyłki


 • HARO - podłogi do zadań specjalnych!

  Solidne, trwałe i łatwe w montażu podłogi laminowane, które dzięki zastosowaniu technologii "authentic 3D" tj. autentycznej struktury drewna, nadadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter z wyjątkową odpornością na codzienne użytkowanie, wodę oraz niezwykłą łatwość utrzymania podłogi w nienagannej czystości. Dzięki nowoczesnym dekorom i autentycznej strukturze podłoga laminowana jest prawie nie do odróżnienia od podłogi drewnianej.

  Zalety, które przekonują.

  Panele laminowane nie bez powodu są od lat najpopularniejszym rodzajem pokryć podłogowych w mieszkaniach i domach na naszym kontynencie. Podłogi te są naprawdę wszechstronne. Każdy kto się na nie zdecyduje może spodziewać się podłogi wytrzymałej, która jest wyjątkowo odporna na zarysowania, ścierania oraz nacisk i uderzenia. Możesz śmiało zaprosić koleżanki w szpilkach na swoją parapetówkę! Deski nie stracą na swoim wyglądzie nawet po latach, ponieważ są w wysokim stopniu odporne na promienie słońca i promieniowanie UV.

  Jak właściwie zbudowane są podłogi laminowane?

  Podłogi laminowane różnią się od podłóg drewnianych przede wszystkim budową. Zamiast drewna, górna warstwa podłogi składa się z niewidocznej laminowanej warstwy wierzchniej oraz warstwy dekoracyjnej znajdującej się tuż pod nią. To determinuje wygląd podłogi. Pod warstwą dekoracyjną znajduje się warstwa środkowa: nośna, do produkcji której najczęściej stosuje się płyty typu HDF. Na samym spodzie umieszczona jest warstwa stabilizująca, która kompensuje naprężenia deski. Wysoka technologia warstwy wierzchniej zawierająca dodatkową warstwę zabezpieczającą "overlay" sprawia, że podłogi laminowane HARO są wyjątkowo odporne na ścieranie i zarysowania.

  Co wyróżnia dekory podłóg laminowanych HARO?

  Wysokiej jakości podłogi laminowane charakteryzują się m.in. misternie zaprojektowanymi wzorami. Ponieważ naszemu sercu zawsze bliskie jest drewno, HARO, jako jeden z największych producentów podłóg drewnianych na świecie, ma "know-how", jak uzyskać niezwykle realistyczny wygląd Twoich paneli laminowanych. Podłogi laminowane HARO tworzone są z autentycznym dekorem imitującym drewno, na który nakładana jest wysokiej jakości i szczególnie odporna na uszkodzenia podłoga wraz z wyczuwalną strukturą. Oznacza to, że podłoga idealnie imituje usłojenie i strukturę prawdziwego drewna. Dekory wyprodukowane w technologii "authentic 3D" posiadają wytłoczenia, które są idealnie dopasowane do słojów drewna i sęków w warstwie dekoracyjnej, aby uzyskać niezwykłe wrażenia dotykowe. U nas możesz to nie tylko zobaczyć, ale także poczuć. Rezultatem tej technologii jest niepowtarzalny wygląd deski, prawie nie do odróżnienia od podłogi wykonanej z naturalnego drewna.

  Tak piękne, jak prawdziwy dąb, orzech i nie tylko!

  Podłogi laminowane są nie tylko łatwe w pielęgnacji i proste w montażu, ale także zachwycają zróżnicowanym wyglądem. Od jasnych po ciemne, od dębu po orzech włoski, wybór dekorów jest ogromny. Strukturalne dekory "authentic 3D" autentycznie odzwierciedlają powierzchnie drewna. Jeśli chcesz, możesz nawet odkryć drobne pory i pęknięcia na nowej podłodze laminowanej. Tak jakbyś ułożył drewniane deski podłogowe w swoich czterech ścianach. Oczywiście mamy w ofercie również gładkie podłogi o matowym, neutralnym wyglądzie. Nie każde pomieszczenie jest takie samo. Ty decydujesz, który dekor najlepiej pasuje do Ciebie i Twojej rodziny. W naszej szerokiej ofercie podłóg laminowanych masz gwarancję, że znajdziesz to czego szukasz!

  Układanie paneli laminowanych z zamkiem typu click jest bajecznie proste!

  Przed położeniem podłogi laminowanej należy upewnić się, że podłoże jest równe. Dzięki temu uzyskasz podłogę odporną na obciążenia, cichą i piękną przez długi czas. Jeśli odkryjesz jedną lub dwie nierówności na podłożu, możesz je łatwo wygładzić za pomocą odpowiedniej masy samopoziomującej, która sama rozkłada się wyrównując powierzchnię. Pamiętaj tylko aby poczekać z montażem paneli do wyschnięcia zastosowanej masy do wartości podanych w zaleceniach i instrukcji montażu podłóg laminowanych. Podczas montażu należy również pamiętać aby wszelka zabudowa meblowa na wymiar (meble kuchenne, masywne szafy) oraz inne ciężkie wyposażenie były również odpowiednio zdylatowane lub nie były montowane na podłogach laminowanych.

  Ciesz się życiem, a nie żmudnym sprzątaniem!

  Wszystkie podłogi laminowane HARO mają wspólną cechę: są absolutnie łatwe w czyszczeniu, antystatyczne i odporne na zabrudzenia. Zatem wszystko czego zwykle potrzebujesz do cotygodniowego sprzątania to miotła i odkurzacz. To świetna wiadomość gdyż wciąż masz wystarczająco dużo czasu aby cieszyć się weekendem. Alergicy mogą również swobodnie oddychać ponieważ podłogi laminowane przy regularnym odkurzaniu nie dają roztoczom żadnych szans. Oczywiście zaleca się od czasu do czasu czyścić podłogi laminowane na mokro za pomocą płaskiego mopa i płynu do podłogi. Absolutnie nie wolno stosować żadnych nabłyszczających środków które pozostawiają szkodliwy dla podłóg laminowanych film, a nawet warstwę samoutwardzającą która zmieni ich wygląd na zawsze.

  Panele laminowane HARO mogą być opcjonalnie wyposażone w zintegrowany podkład - Silent CT

  Podłogi w wersji Silent CT czyli ze zintegrowanym systemem klejenia do podłoża to prawdziwa rewolucja na europejskim rynku. Według niezależnych badań to do dzisiaj najcichsze na świecie panele laminowane - efekt stukania został zredukowany aż o 60%. Tak zaawansowane technologicznie panele laminowane posiada w ofercie tylko firma HARO.

  Chcesz urządzić swój wymarzony dom, aby był przyjazny całej rodzinie?

  Nasze ciche panele podłogowe HARO Silent CT sprawdzą się idealnie w pokojach dzieci. Od teraz możesz słuchać swojej ulubionej muzyki lub podcast'u w salonie podczas gdy dzieci będą spokojnie spać w swoim pokoju. Każde z pomieszczeń w których żyje się intensywnie - takie jak salon czy jadalnia - możesz teraz zamienić w oazę spokoju.

  Podłoga laminowana TRITTY 100

  Dzięki grubości 8mm, a także klasie użyteczności 23/32 ta podłoga sprosta wszelkim wyzwaniom. Dzięki czterem formatom desek i niezliczonym dekorom oferuje najszerszy wybór i nadaje się do układania na ogrzewaniu i chłodzeniu podłogowym. Dostępna również jako najcichsze panele laminowane HARO Silent CT. Dzięki systemowi AquaTec nasze panele mają podwójną ochronę przed wilgocią dzięki czemu sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

  Opis

  Wymiary
  2200x243 mm
  Grubość
  8 mm
  Wodoodporna
  Tak
  Gwarancja
  25 lat
  Metoda montażu
  Pływająca
  W opakowaniu
  2,14 m2
  Klasa ścieralności
  AC4
  Wymagany podkład
  Nie
  Ogrzewanie podłogowe
  Tak
  4-stronna V-fuga
  8