ORAC listwa gzymsowa C396

Krótki opis
237,82 zł /szt. Brutto
Cena nie uległa zmianie
Ilość sztuk


Dostępność: Na zamówienie (zazwyczaj 3-5 dni)
Dostawa:
 • Koszt wysyłki


 • Orac Decor to niezwykle ceniony na rynku producent listew i sztukaterii do wnętrz, z których pomocą niejedna aranżacja nabierze eleganckiego wykończenia.

  Kimkolwiek jesteś, gdziekolwiek mieszkasz masz swój charakter, swoją osobowość i chcesz to pokazać zarówno w domu jak i wśród otoczenia, w którym się znajdujesz. Znajdź swój własny styl i wyróżnij swoją osobowość. Niezależnie od tego czy preferujesz nowoczesny czy pełen charakteru klasyczny styl, prezentowana przez ORAC kolekcja pełna jest eleganckich gzymsów, stylowych i oryginalnych listew zarówno przypodłogowych jak i sufitowych oraz innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych, które sprawią, że twój dom zmieni się w pełny charakteru dom twoich marzeń. Spraw, aby stał się on wyjątkowym miejscem, które mówi kim jesteś i jak podchodzisz do życia.

  Gzymsy tworzą wizualnie atrakcyjne połączenie pomiędzy ścianami i sufitem. Od gładkich do barokowych, od dekoracyjnych do funkcjonalnych – oferujemy wysokiej jakości rozwiązania na każdą kieszeń. Gzymsy Orac są łatwe do instalacji, a wiele naszych wzorów jest dostępnych w wersji elastycznej.

  Gzyms schodkowy C396. Szerszą częścią montowany na suficie. Może pełnić funkcję listwy karniszowej.Orac Decor to niezwykle ceniony na rynku producent listew i sztukaterii do wnętrz, z których pomocą niejedna aranżacja nabierze eleganckiego wykończenia.

  Produkty ORAC Decor są lekkie, łatwe w montażu, odporne na wilgoć i przygotowane do pomalowania.

  Jak zamontować listwy ORAC Decor?
  Listwy ORAC Decor nie są wymagające w montażu. Wielką zaletą jest fakt, że nie wymaga użycia kołków czy śrub. Listwy montowane są na klej (producent zaleca FPD500 do montażu i FX200 do łączenia listew). Po docięciu listwy na odpowiednią długość, powierzchnię listwy trzeba oczyścić. Jest to konieczne, inaczej nie uzyskamy oczekiwanej przyczepności. Listwy ORAC Decor można przymocować do ściany samodzielnie. Nie ma potrzeby korzystania z pomocy profesjonalistów, co skutkuje znaczną oszczędnością kapitału :) .

  Do montażu zalecamy użyć:
  -Klej FDP500 DecoFix Pro - Klej o powolnym schnięciu. Zapewnia długotrwałe połączenie (uszczelnienie) pomiędzy listwą i ścianą i/lub sufitem. Nadaje się do zastosowań wewnętrznych na powierzchniach porowatych i suchych.
  -Klej FL300 DecoFiller - Gotowy do użycia wypełniacz akrylowy. Do niekurczliwego wykańczania szczelin (pomiędzy profilami dekoracyjnymi po przyklejeniu, między ścianą a profilami, między ścianami i między ścianą a sufitem), pęknięć i nierówności w profilach lub na ścianach. Możliwość szybkiego ponownego malowania (po 15 min.).
  -Klej FX200 DecoFix Extra - Klej Decofix Extra 310ml przezroczysty. Klej na bazie poliuretanu, do łączenia listew.
  -Klej FDP700 DecoFix Power Klej Extra Strong 290ml. Klej polimerowy do montażu ciężkich profili lub do zastosowań zewnętrznych, nieporowatych (płytki, szkło) powierzchni lub do wilgotnego środowiska.
  -Skrzynka uciosowa ORAC FB13 do właściwego przycinania listew przypodłogowych, ściennych, sufitowych i oświetleniowych. Dzięki skrzynce uciosowej możliwe jest uzyskanie odpowiedniego kąta cięcia, a tym samym przycięcie listew w taki sposób, aby doskonale do siebie pasowały. Skrzynka uciosowa to bez wątpienia bardzo przydatne urządzenie. Umożliwia ona przycinanie listew i profili pod kątem 45 albo 90 stopni.

  Opis

  Długość
  200cm
  Wysokość
  6,1cm
  Materiał
  Purotouch
  Gwarancja
  2 lata
  Czy można malować
  Tak
  Szerokość
  18,5cm
  Metoda montażu
  Klejenie
  Wodoodporność
  Tak